Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Pure

W każdej kuchni z pewnością przyda się zestaw dobrej jakości noży. Klienci bardzo często szukają produktów, które zapewnią im niezawodność przez długi czas - nie chcemy noży, które po krótkim czasie będą nadawały się już tylko do wymiany. Wolimy zainwestować w zestaw, który posłuży nam przez lata, doskonale się w tym czasie prezentując. Takie właśnie produkty oferuje renomowana polska firma Gerlach. Warto zwrócić uwagę na produkty tej marki - noże Gerlach Pure 982.

Firma Gerlach to marka z długą historią - cieszy się dobrą opinią wśród polskich klientów od wieków. Założona została w 1760 roku Filipa Szaniawskiego. Od przeszło 250 lat produkty firmy Gerlach ciągle są chętnie wybierane przez klientów. Doceniają oni precyzję ich wykonania, wytrzymałość, wysokiej jakości materiały. Decydując się na produkty marki Gerlach, masz pewność, że się nie zawiedziesz.

Noże kuchenne z linii Gerlach Pure 982 charakteryzuje niezwykła elegancja i precyzja wykonania. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnej, modnej kuchni, chociaż ze względu na prosty, ponadczasowy design mogą pasować również do bardziej tradycyjnych aranżacji. Ich wygląd jest ponadczasowy, nabywając je nie musisz obawiać się, że wyjdą z mody.

Noże z linii Gerlach Pure 982 wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Są niezwykle ostre i wytrzymałe. Warto zwrócić uwagę na rękojeść noży - została ona zaprojektowana specjalnie tak, by zagwarantować Państwu maksymalny komfort użytkowania. W tym celu zastosowano dodatkowo specjalną powłokę antypoślizgową wykonaną z materiału ABS.

Komplet noży możemy zamówić z dopasowanym drewnianym matowym blokiem w kolorze czarnym, który prezentuje się niezwykle elegancko. Dostępne są również zestawy z dodatkowymi akcesoriami kuchennymi. Komplet noży Gerlach Pure 982 ze względu na swój atrakcyjny design może stanowić ciekawy pomysł na prezent.