Noże Jamie Oliver

Noże kuchenne marki Jamie Oliver są nożami zaprojektowanymi przez słynnego szefa kuchni. To właśnie z nim ów marka jest kojarzona jako najwyższa jakość, a dodatkowo - długotrwałe oraz niezwykle praktyczne, niezbędne w każdej kuchni. 

Jamie Oliver jest znanym na całym świecie kucharzem, właścicielem wielu restauracji oraz prowadzącym programów kulinarnych. Zyskał swoją popularność za sprawą swojego talentu, a także prowadzenia kampanii dotyczącej zdrowego odżywiania. Jego produkty mają przede wszystkim za cel znacząco ułatwiać pracę wszystkim kucharzom, zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Oliver wydał wiele znakomitych oraz uznanych książek kucharskich, których każdego dnia używa znaczna liczba miłośników gotowania. Sam zainteresowany przyznał, iż jego marzeniem jest stworzyć markę w pełni praktyczną oraz reprezentującą najwyższą jakość połączoną z pięknym wyglądem. Wszystkie noże oraz produkty mają spełniać oczekiwania najbardziej wymagających w kuchni oraz charakteryzować się długotrwałością.

W naszym sklepie znajdą Państwo noże Jamie Oliver, które oferowane są w stworzonym z drewna bloku. W skład tegoż kompletu wchodzi łącznie pięć noży o różnorodnych długościach oraz przeznaczeniach. Wśród nich można znaleźć między innymi do mięsa, pieczywa, obierana, a także - nóż szefa kuchni. Cały zestaw jest objęty dwuletnią gwarancją, a ostrza noży - wyprodukowane z najwyższej jakości japońskiej stali molibdenowo-wandowej, która jest trwała oraz odporna na korozję. Co ważniejsze - nie trzeba ich ostrzyć zbyt często. 

Jamie Oliver noże są zaprojektowane według klasycznego designu, natomiast ich podstawa bloku na noże ułatwia przechowywanie ich bez zbędnego zajmowania miejsca. Wszystkie noże są wyposażone w poręczną rączkę o stalowo-czarnych kolorach oraz z powłoką antypoślizgową.