Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Deco Wood

Zestaw wysokiej jakości noży kuchennych przyda się z pewnością w każdym domu. Obecnie oczekiwania wobec produkowanych noży są coraz wyższe. Mają nie tylko być bardzo ostre i wygodne w użyciu, ale również estetyczne i eleganckie. Nóż nie jest już tylko zwykłym przedmiotem użytkowym, wymagamy od niego, by był ozdobą kuchni. Wzrasta świadomość, że lepiej jest raz zainwestować w zestaw noży dobrej jakości, który posłuży nam przez lata, niż kupować tanie produkty, które bardzo szybko zniszczą się. 

Niezwykle elegancko prezentują się produkty renomowanej polskiej marki Gerlach. Warto zwrócić uwagę na noże kuchenne Gerlach Deco Wood 991. Są one niezwykle eleganckie, mogą stanowić wspaniałą ozdobę każdej nowoczesnej kuchni, pięknie zapakowane doskonale nadają się również na prezent dla każdego, kto ceni drewniane elementy we wnętrzach.

Noże z linii Gerlach Deco Wood 991 charakteryzują się wyjątkową rękojeścią, która wykonana została z pakka. Pakka to rodzaj wysokiej jakości sklejki, która wyprodukowana jest z różnych gatunków egzotycznego drewna. Zostają one sklejone i sprasowane pod dużym ciśnieniem, co zapewnia nożom marki Gerlach Deco Wood bardzo dużą wytrzymałość. Rękojeść noża bardzo dobrze prezentuje się pod względem wizualnym, została również zaprojektowana w ergonomiczny sposób, tak by zapewnić Państwu maksymalny komfort podczas krojenia.

Ostrze noża zostało wykonane ze stali X50CrMoV15. To sprawia, że jest ono niezwykle ostre, wytrzymałe, nie wypacza się i nie absorbuje wody. Na każdym z noży znajdziemy miniaturowe oznaczenie, dzięki czemu bez problemu będziemy wiedzieć, jakie jest ich przeznaczenie.

Noże z linii Gerlach Deco Wood 991 możemy zakupić w zestawach w drewnianym bloku. Można wybrać zestawy z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak ostrzałki, deski do krojenia czy nożyce do drobiu.