Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Ambiente Black

Zestaw noży to niezwykle przydatny element wyposażenia w każdej kuchni. Warto wybierać produkty o wysokiej jakości, dzięki czemu posłużą one przez lata. Takie właśnie są noże Gerlach Ambiente Black 984. Wyprodukowane przez znaną i cenioną markę o wieloletniej tradycji, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. 

Noże wykonane zostały ze stali nierdzewnej X30Cr13 z dodatkiem chromu. Dzięki temu posiadają zwiększona trwałość, są również odporne na korozję. Pozwoli to na ich użytkowanie przez wiele lat, bez utraty jakości. Zakup zestawu noży Gerlach jest więc niezwykle korzystną inwestycją, dzięki której przygotowywanie posiłków będzie niezwykle łatwe i przyjemne.

Noże Gerlach Ambiente Black 984 oferowane są w różnych wersjach. Podstawę stanowi zestaw, który zawiera 6 elementów: blok drewniany, dwa noże kuchenne o różnej długości ostrzy, nóż do jarzyn, chleba oraz nóż szefa kuchni. Można wybrać również wariant z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak ostrzałka, nożyce do drobiu czy deska do krojenia, które na pewno przydadzą się w kuchni.

Noże kuchenne Gerlach posiadają ergonomiczną, antypoślizgową rękojeść, co jest ich niewątpliwym atutem. Zwiększa to nie tylko wygodę użytkowania, ale również bezpieczeństwo. Dodatkową zaletą jest również nieprzywierająca powłoka non-stick. Dzięki temu noże są łatwe w czyszczeniu, pomimo tego, że nie zaleca się mycia ich w zmywarce.

Blok wykonany z lakierowanego drewna posiada niezwykle stylowy i nowoczesny wygląd, co sprawia że będzie się pięknie prezentować na kuchennym blacie. Zestaw ten doskonale wkomponuje się w aranżację każdej kuchni, bez względu na styl, w jakim jest urządzona. Noże kuchenne Gerlach to również doskonały pomysł na elegancki podarunek dla bliskiej osoby. Jest to bowiem prezent o wysokiej funkcjonalności i efektownym wyglądzie.