Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Fusion

Wysokiej jakości noże kuchenne są niezbędne w każdej kuchni. Szukając odpowiedniego zestawu, warto decydować się na takie, które będą nie tylko bardzo ostre, ale i eleganckie. Takie właśnie są noże kuchenne znanej i cenionej marki Gerlach. Warto zdecydować się na zestaw noży Gerlach Fusion 951. Są one bardzo praktyczne i trwałe, cechujące się nowoczesnym wyglądem. Doskonale sprawdzą się również jako pomysł na prezent.

Noże z linii Gerlach Fusion 951 łączą w sobie nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają pracę w kuchni z elegancki styl. Polecane są wszystkim osobom, które zwracają uwagę na funkcjonalność i wygodę użytkowania oraz atrakcyjny design. Warto zwrócić uwagę na sposób, w jaki zostały wykonane rękojeści poszczególnych noży -  są one zrobione z tworzywa sztucznego ABS. To gwarantuje o wiele większą wytrzymałość niż w przypadku noży drewnianych. Noże z linii Gerlach Fusion 951 są jednocześnie bardzo antypoślizgowe, ergonomiczne i lekkie. To sprawia, że możemy posługiwać się nimi przez długi czas bez uczucia zmęczenia. Długie rękojeści noży gwarantują również maksymalną higienę podczas przygotowywania posiłków.

Noże z linii Gerlach Fusion 951 wykonane zostały ze ze stali X30Cr13. Sprawia to, że są one niezwykle ostre i trwałe. Warto zwrócić uwagę na fakt, że na każdym z noży (u nasady rękojeści) zamieszczone zostały miniaturowe symbole, które pomogą nam szybko rozpoznać przeznaczenie noża. Noży z serii Gerlach Fusion 951 nie należy myć w zmywarce.

Decydując się na produkty z linii Gerlach Fusion 951, mają Państwo pewność, że nabywają noże, które posłużą w Państwa domu przez lata, zachowując swoją ostrość i elegancki, ponadczasowy wygląd. Mogą Państwo zakupić zestawy noży Gerlach Fusion 951 w bloku, zawierające dodatkowe akcesoria takie jak ostrzałka pręta, deska bukowa czy nożyce do drobiu.