Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Provence

Dawno minęły już czasy, gdy noże kuchenne miały być jedynie ostre. Obecnie kupując akcesoria kuchenne stawiamy im coraz więcej wymagań - muszą być solidne, niezniszczalne, wygodne w użyciu, nie bez znaczenia są również względy estetyczne. Produkty firmy Gerlach wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych klientów. Jeżeli szukasz eleganckiego zestawu noży kuchennych, bez wątpienia warto zwrócić uwagę na produkty z linii Gerlach Provence 961A. To solidne noże, które ze względu na swój wyszukany design mogą stać się ozdobą każdej kuchni. Doskonale będą nadawały się również na prezent dla każdej osoby ceniącej przedmioty piękne i użyteczne.

Wybór produktów marki Gerlach jest zawsze strzałem w dziesiątkę. To firma z długą historią, która już od ponad 250 lat cieszy się renomą wśród Polaków. Została założona w 1760 roku, gdy Filip Szaniawski zbudował wielki piec i dwie fryszerki. Od tamtego czasu produkty marki Gerlach niezmiennie towarzyszom naszym posiłkom, pozostając synonimem jakości i elegancji.

Pod względem atrakcyjnego designu zdecydowanie wyróżniają się noże Gerlach Provence 961A. Wysokiej jakości stal nierdzewna została w nich połączona z eleganckim drewnem rękojeści. Ostrze noża wykonane zostało z odpornej na korozję stali 1.4028 (X30Cr13). Na rękojeści noży, zrobionej z pakka widoczne są wyraźne drewniane słoje. Pakka to sklejka z różnych rodzajów drewna egzotycznego, które łączone są razem pod wysokim ciśnieniem. To sprawia, że noże prezentują się ciekawie i przyciągają wzrok.

Noże Gerlach Provance 961A dostępne są w zestawach razem z eleganckim blokiem wykonanym z drewna bukowego w dopasowanym kolorze. Taki zestaw noży spokojnie możemy podarować na prezent. Warto pomyśleć o wybraniu zestawu, w którym są również dodatkowe akcesoria, takie jak ostrzałki, deski czy nożyce do drobiu.