• z 3
  • z 3

Noże Victorinox

Noże Victorinox. Legendarna jakość ze szwajcarskim rodowodem

Historia marki Victorinox rozpoczęła się w 1884 roku. To wtedy Karl Elsener otworzył zakład produkujący noże. Zaledwie siedem lat później firma rozpoczęła pierwsze zlecenie dla szwajcarskiej armii. I to właściwie od tego czasu noże Victorinox stały się symbolem jakości i trwałości. Dziś produktów spod znaku Victorinox nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. W ofercie producenta znajdziemy zegarki, torby, perfumy, legendarne noże oficerskie i oczywiście noże kuchenne.

Noże Victorinox w Nakrywamy.pl Mamy tylko to, co najlepsze

W nakrywamy.pl od zawsze stawiamy na sprawdzone i zaprawione w boju akcesoria. Dlatego w naszej ofercie musiały znaleźć się noże Victorinox. Szeroki asortyment, począwszy od klasycznych, niedrogich noży wyposażonych w 11-centymetrowe ostrze, przez większe noże kuchenne, uzbrojone w solidne ostrza o długości od 15 do 25 centymetrów, aż po specjalistyczne noże szefa kuchni. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, przystosowanie do mycia w zmywarce i objęte przynajmniej 2-letnią gwarancją.

Jeden nóż Victorinox, a może cały zestaw? Wybór należy do Ciebie

Ale to nie wszystko. Możecie wybrać jeden jedyny nóż Victorinox, który będzie przez wiele długich lat spełniał swoje zadanie lub wyposażyć kuchnię w komplet niezawodnych narzędzi. Obieraczki do warzyw, niewielkie, szybkie i bezpieczne noże do owoców, specjalistyczne noże wyjątkowo szerokim ostrzu typu Santoku czy szereg narzędzi do siekania. Wszystko to sygnowane najbardziej rozpoznawalnym logiem na świecie.

Nóż Victorinox doskonałym pomysłem na prezent

Wytrzymałość, legendarna marka i niezawodność sprawiają, że każdy nóż Victorinox to doskonały pomysł na prezent. A jak prezent, to najlepiej od razu estetycznie zapakowany komplet składający się z kilku rodzajów noży lub w zestawieniu z obieraczki, nożyczek i noży. Z pełną odpowiedzialnością zapewniamy, że szwajcarskie narzędzia Victorinox to prezent zawsze trafiony. Dokonując zakupów w naszym sklepie zyskują Państwo gwarancję 100% zwrotu pieniędzy w razie uszkodzonej paczki i możliwość zwrotu towaru w ciągu 30 dni od daty zakupu. To jednak nie wszystkie korzyści współpracy z Nakrywamy.pl. Wieloletnie doświadczenie i tysiące zadowolonych Klientów, to zalety które zdobywa się przez lata, podobnie jak legendarną jakość Victorinox. Dołącz już dziś do grona zadowolonych Klientów i zaufaj naszemu doświadczeniu.