Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Colonial

Noże kuchenne dawno przestały kojarzyć się z mało atrakcyjnym przedmiotem użytkowym. Firma Gerlach od lat udowadnia, że mogą prezentować się w sposób naprawdę wytworny, nie tracąc przy tym nic ze swojej funkcjonalności. Jeśli chcesz kupić noże do domu lub też szukasz pomysłu na prezent, warto rozważyć wybór noży z serii Gerlach Colonial.

Firma Gerlach już od ponad 250 lat słynie z wysokiej jakości swoich wyrobów. Założona w 1760 roku przez Filipa Szaniewskiego. Szybko zdobyła uznanie wśród klientów, została doceniona przez Cara Mikołaja I, który zezwolił na oznaczanie jej produktów godłem z koroną (do dzisiaj widoczna w logo firmy). Obecnie firma Gerlach słynie z wysokiej jakości zastawy stołowej.

Noże firmy Gerlach wykonane są z niezwykłą precyzją i starannością. Odpowiedni dobór materiałów zapewnia ich odpowiednie wyważenie i komfort użytkowania, a atrakcyjny design sprawia, że stają się prawdziwą ozdobą kuchni. 

W każdej eleganckiej kuchni z pewnością sprawdzą się noże z linii Gerlach Colonial. Wyróżniają je piękne, delikatnie zaokrąglone rękojeści, które zostały wykonane z drewna różanego. To sprawia, że z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto przede wszystkim ceni sobie estetykę wykonania. Tego rodzaju noże doskonale sprawdzą się w tradycyjnych aranżacjach, w kuchniach, w których widoczne są elementy drewna.

Jednocześnie warto zwrócić uwagę na ostrza noży z tej linii. Są one wykonane ze stali nierdzewnej i odpowiednio wyważone, tak aby zapewnić Ci maksymalną wygodę i komfort użytkowania. 

Noże Gerlach Colonial to doskonały pomysł na prezent. Są one sprzedawane w zestawach z dopasowanym blokiem z lakierowanego drewna bukowego, który ułatwia ich przechowywanie. Do zestawu możemy dokupić jednocześnie dodatkowe akcesoria, miedzy innymi deski bukowe, ostrzałki, nożyce do drobiu.