Podobne

Gerlach Scyzoryki

Scyzoryk Gerlach. Jakość zwieńczona koroną.

Nie jest przesadnym stwierdzenie, że każdy użytkownik produktów Gerlach obcuje z przedmiotami wyjątkowymi. To polskie przedsiębiorstwo założone w 1760 roku w Warszawie, postawiło na produkcję najwyższej jakości wyrobów, a zwieńczeniem tego założenia jest dodany w 1828 roku i funkcjonujący do dziś logotyp korony. Mając w ręku scyzoryk Gerlach możemy mieć pewność, co do ich jakości i funkcjonalności. W końcu korona zobowiązuje.

Funkcjonalne i wytrzymałe scyzoryki Gerlach zaskakują wszechstronnością.

Scyzoryki Gerlach idealnie wpisują się w koncepcję "szwajcarskiego scyzoryka". czyli produktu wytrzymałego, funkcjonalnego i poręcznego, a przy tym, na pierwszy rzut oka, zupełnie niepozornego. Funkcjonalność multinarzędziowego scyzoryka docenią miłośnicy survivalu, wędkarze, myśliwi oraz osoby wykonujące wszelkie zajęcia wymagające posiadania kilkunastu narzędzi. Drzemiąca w niewielkiej, kompaktowej formie moc dostępnych rozwiązań może zadziwić każdego. Dlatego ten niezwykle sprytny scyzoryk warto mieć w samochodzie, zabrać ze sobą na pieszą wycieczkę, biwak, rower czy na wszelki wypadek schować w domowym narzędziowniku.

Gerlach, scyzoryk sprawdzony w każdych warunkach.

Wśród wielu dobrze znanych produktów Gerlach, scyzoryk zajmuje szczególne miejsce. Stanowi doskonałe uzupełnienie niezwykle bogatej już oferty tego wyjątkowego przedsiębiorstwa, szczycącego się bardzo długą tradycją. Wykonany z nierdzewnej stali i odpornego na wyjątkowo brutalne traktowanie tworzywa ABS. Scyzoryk nie boi się smarów, benzyny, olejów i wielu innych szkodliwych środków. Dzięki niewielkiej masie i kompaktowym wymiarom, będzie doskonałym towarzyszem w każdej sytuacji. Jakość spod znaku korony Gerlach potwierdza 2 letnia gwarancja.

Gerlach, scyzoryk 20-funkcyjny. Kompaktowe rozwiązanie w trudnych chwilach.

Gerlach, scyzoryk 20-funkcyjny, czyli 20 powodów dlaczego warto mieć Gerlach. Nie sposób jednych tchem wymienić narzędzi, jakie kryją się w tym niewielkim przedmiocie. Począwszy od tradycyjnego ostrza, otwieracza do butelek, otwieracza do puszek, pęsety, wykałaczki, śrubokręta, nożyczek, pilnika, skrobaka do ryb, aż po przyrządy mniej oczywiste: lupa, przyrząd do ściągania izolacji, kombinerki. W połączeniu z najwyższą jakością, otrzymujesz produkt kompletny. I na takie właśnie kompletne produkty stawiamy w nakrywamy.pl, mając pewność, że nie zawiodą one oczekiwań naszych Klientów.