Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Noże Bugatti

Wyprodukowane przez słynną markę Bugatti noże kuchenne są projektowane, a następnie tworzone ze szczególną dbałością o każdy szczegół oraz najmniejszy skrawek wszystkich produktów. Noże Bugatti są przez długi czas kute, jak również i formowane z najwyższą uwagą. 

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć noże firmy Bugatti, które dostępne są w stylowych i niezwykle praktycznych blokach, dzięki którym istnieje możliwość trzymania ich w jednym miejscu oraz utrzymywania w porządku. Jednocześnie nie zajmują one zbyt wiele miejsca w kuchni. Serdecznie polecamy noże w blokach wykonanych z materiałów drewnianych - w kolorze ciemnym, bądź też jasnym. Włoska marka Bugatti od lat stara się wykorzystywać własne doświadczenie, aby umożliwić wszystkim kucharzom - amatorom oraz profesjonalistom - ułatwione gotowanie oraz krojenie. Zestawy, które można zakupić w naszym sklepie są dostępne z blokiem oraz ilością pięciu noży, posiadających różnorodne długości, a także duże zastosowanie. W ich skład wchodzi: nóż do szynki, nóż do chleba, nóż szefa kuchni, nóż do ryb oraz nóż kuchenny - uniwersalny.

Wszystkie zestawy są objęte kilkuletnim okresem gwarancyjnym, a dodatkowo nadają każdemu wnętrzu nowoczesnego designu. Ich rączki zostały zaprojektowane tak, aby perfekcyjnie dopasowały się do każdej dłoni oraz nie ześlizgiwały się w trakcie krojenia. Można rzec, iż bloki włoskiej marki Bugatti posiadają również nieco odmienne zastosowanie - mogą służyć jako podstawka pod tablet, bądź książkę kucharską, dzięki czemu eksperymentowanie w kuchni stanie się jeszcze prostsze. 

Dodatkowo noże Bugatti będą idealnym prezentem dla każdego kucharza. Oferujemy Państwu również noże z blokami drewnianymi, które posiadają ciekawy wzór oraz szklaną szybkę, która nadaje im ciekawego wyglądu. Co ważne - wszystkie zestawy są dostępne w niskich cenach