Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Smart White

Doskonałe do purystycznej aranżacji kuchni

Noże Kuchenne Gerlach Smart White 994 będą doskonałą propozycją do kuchni urządzonej w purystycznym stylu. Utrzymane w białej tonacji kolorystycznej podkreślą sterylną czystość przestrzeni kuchennej. Wykonane są ze stali nierdzewnej, odporne na pękanie i charakteryzują się sprężystością i twardością, co znacznie ułatwia krojenie. 

W kolekcji Gerlach Smart White 994 znajduje się 5 noży: do krojenia jarzyn, do chleba, szefa kuchni, a także dwa o uniwersalnym zastosowaniu i długości ostrzy 12,5 i 20 cm. Białe noże z antypoślizgową rączką z tworzywa sztucznego zostały umieszczone w białym bloku, które został wykonany z wysokogatunkowego tworzywa pokrytego powłoką soft touch. Dzięki systemowi patyczków łatwo się je wyciąga. 

W kolekcji Gerlach Smart White 994 znalazło się wiele zestawów, które zostały wyposażone w dodatkowe akcesoria, tj. ostrzałka 2 w 1 z funkcją ostrzenia i wygładzania, ostrzałka ABS, a także nożyce do drobiu oraz deska do krojenia. Wszystkie zestawy Gerlach Smart White 994 znajdują się w naszym sklepie.