Kubki DUO

Poranną kawę lub herbatę większość z nas najbardziej lubi pić w tym jednym jedynym ulubionym kubku. Bardzo często kubek ten towarzyszy nam w ciągu dnia w domu czy w pracy, abyśmy mogli delektować się ulubionym napojem przyrządzonym w specjalny, niezmienny od lat sposób. Takie proste nawyki skutecznie uprzyjemniają nasze życie, więc w każdej kuchni musi znaleźć się kubek przypisany każdemu z członków rodziny. 

Wybór najlepszego kubka

Kubek do kawy lub herbaty nie jest zwykle wyborem przypadkowym. Najczęściej charakteryzuje się wyjątkowo pięknym, atrakcyjnym dla nas designem, pojemnością, lub ma dla nas sentymentalne znaczenie - na przykład jeśli otrzymaliśmy go od kogoś bliskiego. Warto mieć swój własny kubek - taki, który w 100% podkreśli nasz indywidualny charakter, zainteresowania czy styl bycia. Kubki DUO to wyjątkowa seria porcelanowych, misternie zdobionych kubków o najróżniejszych kształtach, wzorach i kolorach. Dostępne w serwisie Nakrywamy kubki to prawdziwy przegląd sztuki nowoczesnej - znajdziemy tu kubki dla każdego. Wykonane są one z wysokiej jakości porcelany z trwałymi nadrukami, odpornymi na działanie agresywnych środków myjących, a także na mycie w zmywarce. Jest to bardzo istotna cecha, ponieważ we współczesnych domach bardzo często używa się kubków na co dzień i ważne jest, aby były one praktyczne i zawsze zadbane - bez względu na to, jak często będziemy je myć w zmywarce. Co więcej, można ich też używać do podgrzewania napojów w mikrofalówce - bez szkody dla porcelany, z której zostały wykonane.

Wzory i kolory kubków DUO

Kubki DUO charakteryzują się ogromnym wyborem wzorów i kolorów. Znajdziemy tu bardzo finezyjne kubki wysokie z białej porcelany, zdobne w nadruki etniczne, kwiatowe, zwierzęce i inne. Bardzo ciekawym i praktycznym zaparzaczem są kubki z serii DUO z zaparzaczem - idealne dla tych, którzy nie przepadają za herbatą ekspresową i wolą delektować się naparem przyrządzonym z sypanych liści lub granulek. Kubki z zaparzaczami DUO występują w wielu ciekawych wzorach, z subtelną pastelową kolorystyką, w których dominują motywy roślinne, kwiatowe oraz inne, bardzo romantyczne i stylowe. Ale DUO to nie tylko porcelana - to również fantastyczne, nowoczesne kubki silikonowe z przykrywą typu "to go", idealne by nalać do nich gorącej kawy i wypić ją po drodze, gdy brak czasu na to, by delektować się nią w domu, z filiżanki. DUO to także seria pięknych, kunsztownie zaprojektowanych filiżanek ze spodeczkami - w intensywnych kolorach, z bardzo charakterystycznymi roślinnymi lub etnicznymi wzorami, które na pewno będą ozdobą każdego stolika kawowego. 

Poszukując charakterystycznych, specyficznych dla siebie filiżanek lub kubków do codziennego użytku warto skierować się do serwisu Nakrywamy po kubki DUO. Wśród wielu wzorów i kolorów na pewno uda się znaleźć coś idealnego dla nas, lub dla bliskiej osoby na prezent - taki podarunek na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy! Atrakcyjne ceny kubków dodatkowo podnoszą przyjemność kompletowania serwisu idealnego!