• z 5
  • z 5

Garnki z powłoką antyadhezyjną

Wśród bogatej oferty garnków oferowanych przez nas znajdziecie Państwo przeróżne modele, wykonane z rozmaitych materiałów. Część z nich już znacie, inne natomiast stanowią zagadkę. Garnki z powłoką antyadhezyjną to nowość na rynku naczyń. Wspaniałe właściwości tego typu powłoki pozwalają na komfortowe przygotowywanie pysznych i aromatycznych potraw.

Powłoka antyadhezyjna jest niezwykle odporna na ścieranie, wysokie temperatury, ciśnienie oraz uszkodzenia mechaniczne. Używając garnków z powłoką antyadhezyjną mamy gwarancje, że nic nam się nie przypali ani nie przyklei do powierzchni naczyń. Poza tym ich trwała powierzchnia zawsze będzie prezentować się elegancko i z wdziękiem, gdyż charakteryzuje się dużą wytrzymałością na ścieranie i zarysowania. Głównym producentem garnków z powłoką antyadhezyjną jest Tescoma. Firma ta stworzyła kilka fasonów garnków w różnych kolorach, które pokryte są wspaniałą powłoką antyadhezyjną. Potrawy gotowane, duszone czy smażone w garnkach Tescoma nie przywierają do powierzchni naczyń przez co są niezwykle smaczne, a naczynia bardzo łatwo się czyści. Można także myć je w zmywarce do naczyń, bez obaw o uszkodzenia.

Garnki z powłoką antyadhezyjną występują zarówno pojedynczo jak i w funkcjonalnych kompletach. Oferta garnków na sztuki pozwala na stworzenie własnego wymarzonego kompletów garnków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.