Patelnie z powłoką teflonową

  Cechą charakterystyczną patelni teflonowych jest to, że posiadają powłokę nieprzywierającą. Jest to ważna cecha, gdyż umożliwia niezwykły komfort użytkowania tego typu patelni. Idealna do smażenia i duszenia wspaniałych potraw mięsnych, ryb, warzyw, a także wielu innych przysmaków. Dodatkową zaletą jest także łatwość czyszczenia teflonowej powierzchni i jej konserwacji. Patelnie z teflonu cieszą się dużą popularnością klientów, którzy im zaufali i się nie zawiedli.

W naszej ofercie znajdą Państwo patelnie teflonowe o różnych średnicach sprzedawane pojedynczo oraz w kompletach. W zależności od preferencji z pewnością wybierzecie coś odpowiedniego dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują patelnie teflonowe typu Non-Stick, które pokryte są dwuwarstwową powłoką pozbawioną szkodliwych substancji i pierwiastków. Dzięki ich zastosowaniu potrawy smażone na patelni nie przyklejają się do jej gładkiej powierzchni, ułatwiając tym samym jej czyszczenie i pielęgnacje. Ponadto mamy gwarancje, że podczas smażenia do naszego pożywienia nie przenikają żadne szkodliwe dla zdrowia związki. Wszystkie z patelni posiadają ergonomiczne rączki, które uprzyjemniają korzystanie z nich. Są to naczynia na długie lata, dzięki którym chwile spędzone w kuchni nie będą dla nas już tak męczące i nerwowe. Wszystkie potrawy przyrządzone na teflonowej powierzchni będą odpowiednio chrupiące i niezwykle aromatyczne. Nie będzie trzeba borykać się z problemem przyklejających się placków, omletów czy naleśników. Będą one łatwo odklejać się od powierzchni teflonowej umożliwiając jednocześnie komfortowe przewracanie na drugą stronę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą patelni teflonowych. Proponujemy Państwu wysokiej jakości naczynia, które sprawią, że gotowanie stanie się łatwe i przyjemne. A czas spędzony w kuchni nie będzie już taki naładowany negatywnymi emocjami jak wtedy, gdy coś nam nie wychodziło i musieliśmy zdrapywać przywarte do patelni resztki jedzenia.