• z 2
  • z 2

Patelnie z powłoką teflonową

  Cechą charakterystyczną patelni teflonowych jest to, że posiadają powłokę nieprzywierającą. Jest to ważna cecha, gdyż umożliwia niezwykły komfort użytkowania tego typu patelni. Idealna do smażenia i duszenia wspaniałych potraw mięsnych, ryb, warzyw, a także wielu innych przysmaków. Dodatkową zaletą jest także łatwość czyszczenia teflonowej powierzchni i jej konserwacji. Patelnie z teflonu cieszą się dużą popularnością klientów, którzy im zaufali i się nie zawiedli.

W naszej ofercie znajdą Państwo patelnie teflonowe o różnych średnicach sprzedawane pojedynczo oraz w kompletach. W zależności od preferencji z pewnością wybierzecie coś odpowiedniego dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują patelnie teflonowe typu Non-Stick, które pokryte są dwuwarstwową powłoką pozbawioną szkodliwych substancji i pierwiastków. Dzięki ich zastosowaniu potrawy smażone na patelni nie przyklejają się do jej gładkiej powierzchni, ułatwiając tym samym jej czyszczenie i pielęgnacje. Ponadto mamy gwarancje, że podczas smażenia do naszego pożywienia nie przenikają żadne szkodliwe dla zdrowia związki. Wszystkie z patelni posiadają ergonomiczne rączki, które uprzyjemniają korzystanie z nich. Są to naczynia na długie lata, dzięki którym chwile spędzone w kuchni nie będą dla nas już tak męczące i nerwowe. Wszystkie potrawy przyrządzone na teflonowej powierzchni będą odpowiednio chrupiące i niezwykle aromatyczne. Nie będzie trzeba borykać się z problemem przyklejających się placków, omletów czy naleśników. Będą one łatwo odklejać się od powierzchni teflonowej umożliwiając jednocześnie komfortowe przewracanie na drugą stronę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą patelni teflonowych. Proponujemy Państwu wysokiej jakości naczynia, które sprawią, że gotowanie stanie się łatwe i przyjemne. A czas spędzony w kuchni nie będzie już taki naładowany negatywnymi emocjami jak wtedy, gdy coś nam nie wychodziło i musieliśmy zdrapywać przywarte do patelni resztki jedzenia.

Patelnie teflonowe stanowią najpopularniejszą opcję podczas smażenia

Nie sposób wyobrazić sobie płynny proces gotowania bez użycia patelni, jednak nie takiej zwykłej. Zdecydowanie polecamy patelnie teflonowe, to zresztą jeden z najczęstszych wyborów klientów. Zazwyczaj właśnie je zobaczysz w typowej, polskiej kuchni. Nic dziwnego, ponieważ te rewelacyjnie smażą, duszą, a także służą jako pomocne naczynie do odgrzania posiłku. O tym jak dany produkt jest kluczowy uświadamiamy sobie dopiero wtedy, gdy naprawdę go nam zabraknie. I tu pojawiamy się my wraz z powyższym asortymentem. Do tego prezentujemy patelnie jedynie sprawdzonych oraz cenionych marek na rynku - między innymi firmy Ambition, KönigHOFFER czy Stellar. Warto więc dobrze przemyśleć, co najbardziej odpowiada naszym preferencjom i zakupić porządne artykuły.

Oferujemy pojedyncze teflonowe patelnie bądź w zestawach

Tutaj wszystko uzależnione jest od tego, jakie są Twoje obecne potrzeby. Jeżeli brakuje Ci jednej patelni, ponieważ poprzednia uległa uszkodzeniu, świetnie sprawdzi się pojedyncza sztuka. Z kolei, jeśli przykładowo czeka Cię wyprowadzka oraz kupno nowych mebli oraz wszelkich akcesoriów kuchennych, zestaw wyposażony w teflonowe patelnie spełni konkretne oczekiwania. Kolekcja dwóch lub trzech patelni to solidna podstawa, aby móc przygotowywać różnorodne posiłki przy użyciu kilku naczyń. Nie odczujesz wtedy kompletnie żadnych ograniczeń.

Każda teflonowa patelnia jest wyjątkowo wytrzymała

Teflon to materiał, który daje nam pewność co do nieprzywierania. Podczas smażenia unikniemy kawałków jedzenia osadzających się na powierzchni. Sama czynność okaże się wiec bezproblemowa i szybka. Utrzymanie naczynia w czystości również nie sprawi kłopotów. Musimy jedynie pamiętać, aby zawsze korzystać z drewnianych łopatek kuchennych lub łyżek. Stalowe przybory zarysują teflon, osłabiając jego kondycję. Teflonowa patelnia może stanowić dla nas formę wsparcia przez lata, jednak należy o nią odpowiednio dbać.

Ponadto patelnia teflonowa dopasuje się do każdego rodzaju wnętrz

Nie ma tutaj znaczenia styl urządzonej przez Ciebie kuchni. Przedstawiona patelnia teflonowa jest uniwersalna oraz odnajdzie się w każdym wnętrzu. Brak zbędnych dodatków sprawia, że bez większego zastanowienia podejmiesz decyzję o zamówieniu danego produktu. Zarówno ty, jak i domownicy będziecie zachwyceni wyglądem danej patelni. Jeżeli masz jednak jakieś pytania bądź nachodzą Cię wątpliwości, nasz doświadczony zespół jest do Twojej dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!