Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Berlinger Haus Patelnie

Czas spędzany w kuchni dla niektórych może być przyjemnością i wyczekiwanym momentem dnia. Dla innych to obowiązek, który starają się sprowadzić do absolutnego minimum. Niezależnie od naszego stosunku do kulinarnych czynności, większość z nas ma sprecyzowane oczekiwania wobec sprzętów i akcesoriów kuchennych. Powinny być one łatwe do utrzymania w czystości, odporne na zniszczenia, funkcjonalne i solidne. Dodatkowo powinny być pięknie wykonane, cieszyć oko i ładnie prezentować się w kuchni. Ich wykonanie powinno jednocześnie umożliwiać szybkie przygotowanie zdrowych i pysznych posiłków.

Patelnia to absolutna podstawa, której nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Na rynku znajdziemy wiele opcji, które dostosujemy do naszych potrzeb. Możemy wybrać funkcjonalne modele, jak przykładowo patelnie grillowe lub do smażenia naleśników. W swoim wyborze możemy też kierować się konkretnym stylem wykonania. Fani zdrowego żywienia będą zwracać szczególną uwagę na możliwości płynące z zastosowanych w patelni powłok, na przykład smażenie bez tłuszczu lub na małej jego ilości.

Patelnie Berlinger Haus dostępne na nakrywamy.pl  to połączenie pięknego designu z wysoką funkcjonalnością. Patelnie przystosowane są do użycia w tradycyjnych kuchenkach gazowych, oraz bardziej nowoczesnych kuchenkach elektrycznych, ceramicznych czy indukcyjnych. Można je kupić w kompletach 3- lub 4-częściowych, a wybrane modele w opcji pojedynczej. Zastosowana w nich powłoka umożliwia smażenie już na niewielkiej ilości tłuszczu i zapobiega ich przypaleniu. Dzięki temu przygotowane w nich potrawy są zdrowe i posiadają wysoką wartość odżywczą. Dodatkowo dzięki innowacyjnemu systemowi gromadzenia i rozprowadzania ciepła patelnie Berlinger Haus pozwalają zaoszczędzić 35% energii i są przyjazne dla środowiska.

Ich dodatkowym atutem jest możliwość mycia w zmywarce. Dzięki temu ograniczymy czas poświęcony na sprzątanie po przygotowaniu posiłku do minimum.

Ze względu na swój piękny i ciekawy design oraz różnorodną kolorystykę patelnie będą idealnym, funkcjonalnym pomysłem na prezent. Z pewnością sprawią radość każdej obdarowanej osobie, niezależnie czy gotowanie to dla niej pasja czy jedna z obowiązkowych czynności w trakcie dnia. 

W naszej kompleksowej ofercie każdy znajdzie pozycję dostosowaną do swoich potrzeb i preferencji. Wszystkie patelnie posiadają dwuletnią gwarancję.