• z 21
  • z 21

Patelnie aluminiowe

Patelnie aluminiowe to seria wspaniałych naczyń kuchennych, które stają się coraz bardziej pożądane na rynku. Jest to materiał doskonale kumulujący ciepło i rozprowadzający je równomiernie po całej powierzchni naczynia. Smażenie czy duszenie przez to odbywa się bez ryzyka przypalenia oraz przyklejenia żywności do ich powłoki. Poza tym nieprzywierająca powierzchnia patelni umożliwi łatwe utrzymanie jej w czystości przez co będzie wygląda zawsze bardzo estetycznie i elegancko.

Patelnie z aluminium są bardzo trwałe i mocne. Wysoce odporne na wysokie temperatury i uszkodzenia mechaniczne posłużą na długie wędrówki po kulinarnym świecie zmysłowych smaków i aromatów. Umożliwią komfortowe i szybkie przygotowywanie ulubionych dań. Smaczne kotleciki, zrazy czy też placki ziemniaczane nie są dla nich żadnym wyzwaniem. Poradzą sobie z każdym daniem, które w efekcie będzie bardzo wyśmienite. Wystarczą tylko umiejętności kucharskie oraz ta oto patelnia, która wspaniale spełnia swoje funkcje. Wśród naszej bogatej oferty znajdą Państwo patelnie o powłokach ceramicznych i teflonowych. Obydwie świetnie sobie radzą w kuchni. Większość z nich jest wyposażona w energooszczędne dno, które doskonale rozprowadza ciepło umożliwiając szybkie i bezproblemowe wykonanie nawet najbardziej czasochłonnego i pracochłonnego dania.

Część patelni wyposażona została w szklane pokrywy, które umożliwiają kontrolowanie smażonych czy też duszonych potrawa bez konieczności jej podnoszenia. Nowością są pokrywki z aromatyzerem do których można dolać alkoholu, tak aby potrawy nabrały niepowtarzalnego aromatu i smaku. Jest to wspaniałe rozwiązanie zwłaszcza w sytuacji, gdy chcielibyśmy przygotować wykwintne danie na specjalną okazję.

Ponadto patelnie z odlewanego aluminium są bezpieczne dla zdrowia, gdyż spełniają rygorystyczne normy jakości. Jeżeli jeszcze się wahacie jaki rodzaj patelni byłby dla Was odpowiedni to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wśród wielu modeli znajdziecie patelnie o tradycyjnych kształtach oraz nieco oryginalnych. Dodatkowo bogactwo kolorów jakie proponujemy z pewnością ożywi i rozpromieni wnętrze każdej kuchni. Życzymy owocnych zakupów i wielu przyjemności z gotowania.