• z 35
  • z 35

Pojedyncze patelnie

Możliwość doposażenia kuchni

Wybranie patelni spełniającej oczekiwania jest bardzo ważne, ponieważ wiele dań przyrządzamy właśnie na niej. Wysokiej klasy patelnie wykonane są z trwałych materiałów i gwarantują zadowolenie z użytkowania przez wiele lat. Warto doposażyć swoją kuchnię i wybrać pojedyncze patelnie, których rozmiar i funkcjonalność mogą być dostosowane do aktualnych potrzeb.

Patelnie produkowane przez marki Gerlach, Kuchenprofi, Tescoma, Moneta, KönigHOFFER czy Kela są bezproblemowe w użytkowaniu, co wiąże się z zadowoleniem z gotowania i zaoszczędzeniem dużej ilości czasu. Głównym materiałem, z którego wyprodukowane są patelnie jest kute aluminium. Zapewnia ono odpowiednią wagę produktom, co przekłada się na ich stabilność. Z kolei powłoki zapobiegające przywieraniu pozwalają smażyć bez tłuszczu lub przy użyciu jego minimalnej ilości. Dzięki takim patelniom powstają dania smaczne, zdrowe, kolorowe, pełne witamin i smaku. 

W ofercie mamy różne rozmiary patelni - zarówno małe o średnicy 20 cm, jak i te duże, o średnicy 28 cm. Dzięki temu można dobrać odpowiedni produkt do przyrządzanych dań i ich wielkości. Patelnie umożliwiają smażenie omletów, naleśników, jajecznicy, mięsa i wielu innych produktów. Ergonomiczne rączki, poręczny kształt (okrągły lub kwadratowy), masywne pokrywki - wszystko to ułatwia codzienne smażenie. Patelnie wykonane są solidnie, z dbałością o szczegóły - dzięki temu są odporne na uszkodzenia i mogą służyć w kuchni przez wiele lat. Wewnętrzne powłoki chronią przez przypaleniem, natomiast zewnętrzne - przed zabrudzeniami.

Pojedyncze patelnie z naszej oferty to nie tylko wysoka użyteczność, lecz także atrakcyjny design, który doskonale wpisze się w nowoczesne, rustykalne czy skandynawskie wnętrza. Patelnie występują w interesującej kolorystyce, która świetnie się prezentuje w kuchni. Dostępne jest połączenie granitowych powłok z czarnymi elementami czy złotych z lśniącą rączką - to niesamowicie oryginalny i efektowny design. Klienci mogą też wybierać spośród wielu standardowych barw.

Włoskie czy niemieckie  produkty są coraz lepszej jakości, a producenci starają się zaproponować innowacyjne rozwiązania, które okażą się hitem na rynku. Wygrywają na tym nasi klienci, którzy mają szeroki wybór dobrych jakościowo produktów, które pozwalają przyrządzić pyszne dania dla całej rodziny.