• z 2
  • z 2

Patelnie stalowe

Najlepsza patelnia? Stalowa!

 

Łatwo jest być świetnym kucharzem, jeśli wcześniej zaopatrzy się swoją kuchnię w odpowiednie naczynia i akcesoria. Jeśli szukasz najwyższej jakości, która sprawi, że gotowanie i smażenie stanie się przede wszystkim prostsze – patelnia stalowa może Ci to dać. Jej zaletą jest nie tylko wytrzymałość, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Patelnie stalowe wykonane są z czystej stali nierdzewnej lub węglowej, a brak dodatkowych powłok aluminiowych sprawia, że nie wydzielają one szkodliwych dla zdrowia substancji nawet w najwyższych temperaturach. Każda patelnia stalowa jest także odporna na korozję i nic się na niej nie zdziera, dzięki czemu to wybór, który służyć Ci będzie przez lata.

 

Patelnia stalowa – wygoda i jakość

 

Choć patelnie stalowe mogą być dosyć ciężkie, ich zaletą jest pewny uchwyt. Natomiast brak powłok odpowiada nie tylko za bezpieczeństwo, ale i za komfort – na takiej patelni bez problemu użyjesz z metalowych przyborów kuchennych, ponadto wyszorujesz ją w zlewie. I o ile patelnie stalowe węglowe koniecznie trzeba myć ręcznie, w przypadku stali nierdzewnej możesz skorzystać ze zmywarki. Specyficzna konstrukcja obu rodzajów patelni umożliwia szybkie nagrzanie naczynia, do tego równomiernie rozprowadza ciepło, co czyni Twoją kuchnię jeszcze bardziej energooszczędną i smaczną.

 

Patelnia stalowa na indukcję i nie tylko

 

Dostępne w naszej ofercie patelnie stalowe posiadają dno przystosowanie do różnych rodzajów kuchenek. Jeśli zastanawiasz się, czy patelnia stalowa na indukcję to dobry pomysł, odpowiadamy – tak! Jednak równie dobrze patelnia stalowa pełnić będzie swoją funkcję na kuchence ceramicznej, elektrycznej i gazowej. W naszym sklepie znajdziesz patelnie tradycyjne oraz dedykowane różnym potrawom i sposobom gotowania lub smażenia. Wśród topowych produktów naszych Klientów znajduje się patelnia stalowa z włókna węglowego do steków oraz profesjonalny wok.

 

Wysokiej jakości patelnie stalowe? Nakrywamy.pl!

 

Specjalnie z myślą o Tobie udostępniamy spory wybór patelni stalowych wszystkich najlepszych marek – gwarantując, że znajdziesz u nas dokładnie tę, której potrzebujesz. Fiskars, Gerlach i Zwilling to tylko niektórzy z producentów, z którymi współpracujemy, a dzięki wysokiej jakości ich produktów uzyskujemy gwarancję, że oferowane u nas patelnie stalowe spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających sztukmistrzów kuchni. Naszą ofertę tworzą patelnie w różnych przedziałach cenowych, a także rodzajach, dostępne są także komplety. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami produktów, a w razie zainteresowania – do skorzystania z naszego intuicyjnego systemu składania zamówień.