• z 25
  • z 25

Pojedyncze garnki

Okazja do rozbudowania posiadanych kompletów

Pojedyncze garnki kuchenne to kategoria produktów niezwykle użytecznych, które przydają się w każdej kuchni. Indywidualny dobór produktów pozwala na dokupienie elementu z tej samej serii lub też dopasowanie elementów podobnych stylistycznie do posiadanego wyposażenia. Stworzenie kompletnego zestawu zwiększa funkcjonalność kuchni i znacznie ułatwia gotowanie. Zapraszamy do zakupu w nakrywamy.pl estetycznie wykonanych, trwałych i zawsze przydatnych garnków.

Wśród propozycji posiadamy garnki najlepszych producentów, zróżnicowane pod względem stylistycznym i kolorystycznym. Na nasz asortyment składają się najlepsze propozycje marek Chasseur, Gerlach, Ambition, Tadar, Kuchenprofi czy Tefal, W ofercie są garnki z pokrywkami, rondle, garnki do gotowania ryżu i makaronu czy brytfanny. Wykonane ze zróżnicowanych materiałów, takich jak: marmur, stal, szkło, aluminium i żeliwo, pozwalają na dobór konkretnego produktu, odpowiadającego gustom i oczekiwaniom. W ofercie jest dostępna:

  • prosta stylistyka, np. produkty wykonane w pełni ze stali
  • tradycyjne połączenia, np. stalowe garnki ze szklanymi pokrywkami i  czarnymi uchwytami z tworzywa
  • klasyczne zdobienia, np. różnokolorowe garnki emaliowane z wzorami lub bez
  • propozycje wracające do użytku w nowej, funkcjonalnej odsłonie, np. żeliwne naczynia,
  • nowoczesne wzornictwo w postaci garnków wykonanych z aluminium imitującego kamień w połączeniu z materiałem soft touch udającym drewno.

Garnki są niezwykle uniwersalne i proste w użytkowaniu. Można je myć w zmywarce. Pasują na wszystkie typy kuchenek, w tym na indukcyjne, gazowe, płyty ceramiczne.Objęte są również gwarancją. Dzięki temu mogą być użytkowane przez wiele lat, a odpowiednia konserwacja zapewni im długą żywotność.

Bogata oferta gwarantuje dobór odpowiednich produktów do swoich preferencji. Dodatkowo garnki są niezwykle precyzyjnie wykonane i ułatwiają codzienne gotowanie. Nieprzywierające dno, ergonomiczne uchwyty, odpowietrzniki, skala w środku garnków, wskaźniki temperatury - współczesne propozycje zdecydowanie zwiększają komfort gotowania, przyspieszają prace kuchenne oraz przyczyniają się do powstania przepysznych, nieprzypalonych dań. Pojedyncze garnki umożliwiają rozbudowanie posiadanych kompletów, a także mogą być niezobowiązującym prezentem z okazji urodzin czy zakupu nowego mieszkania.