Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Ambition Rustico

Marka Ambition przygotowała coś dla wszystkich tych, którzy cenią sobie kolorystyczne wystroje kuchni nie tylko za sprawą aneksu kuchennego, oraz wykończenia danego wnętrza, ale również za sprawą produktów, które będą stanowić tak na prawdę najwązniejszą część. 

Garnki Ambition Rustico, to paleta barw, która ożywi każdą kuchnię. Od koloru czerwonego, poprzez stonowany żółty, aż po zielień, oraz kolor kremowy. Stal węglowa to materiał z którego są wykonane garnki Rustico, na zewnątrz jak i wewnątrz zostały pokryte emalią. Brzegi garnków zostały specjalnie obkute, dzięki czemu stanowią ochronę przed uszkodzeniem. Uchwyty zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Garnki posiadają szklany pokrywy.

Ważną zaletą garnków Rustico jest to, że można je śmiało wykorzystywać w piekarniku (bez używania pokrywki) w bardzo duzych temperaturach aż do 240'C! oraz na wszystkich typach kuchenek, w tym indukcyjnych.
 

Jakie zalety nosi ze sobą powłoka emaliowana, która została użyta przy garnkach Rustico?

Jest bezpieczna dla zdrowia. Podczas stałego kontaktu z wysoką temperaturą powłoka emaliowana nie wytwarza szkodliwych substancji dla zdrowia. Nie zawiera niklu, który jest często nieodpowiedni dla osób, które mają alergię na te związek.

Higiena w kuchni to podstawa. Prócz wyjątkowego smaku warto dbać o to w jaki sposób i w czym przygotowujemy potrawy. Powłoka emaliowana jest niemalze idealnie gładka, a to sprawia, że osadzanie się brudu, oraz wnikanie mikroorganizmów w szczeliny powierzchni jest praktycznie niemożliwie. Masz pewność, że materiał, w którym przygotowujesz swoje potrawy jest bezpieczny dla zdrowia Twojego, oraz Twoich bliskich.

Zachowaj smak potraw. Powłoka emaliowana, z której wykonane są garnki Ambition Rustico jest wytwarzana z naturalnych surowców. Masz pewność, że przyrządzane przez Ciebie posiłki zachowają swój naturalny smak nie tracąc na wartoścach odżwyczych.