Podobne

Czajniki Emaliowane

Ciężko wyobrazić sobie jakąkolwiek kuchnię bez takiego sprzętu jak czajnik. Stanowi on podstawę każdego kuchennego asortymentu. Poza swoją oczywistą funkcją, jaką jest gotowanie wody, może stanowić ozdobę kuchni i nadawać jej konkretnego, indywidualnego charakteru. Na rynku dostępne są pozycje minimalistyczne, które sprawdzą się w większości kuchni, oraz te bardziej designerskie, stworzone pod kątem konkretnych trendów i preferencji użytkowników. Możemy wybierać w ogromie stylów, kolorów i faktur dostępnych na dzisiejszym rynku. 

Czajniki emaliowane znajdujące się w ofercie na nakrywamy.pl zachwycają swoją dyskretną elegancją. Propozycje oferowane przez producentów Ambition i Odelo to eleganckie czajniki o prostej formie, w jednolitym kolorze i pozbawione zdobień. Te minimalistyczne czajniki zachwycają swoim nieco surowym projektem i jednolitością. Jednocześnie można w nich zauważyć niezwykłą dbałość o detale i wykończenie. 

Czajniki, w zależności od wybranego modelu, mogą być używane na kuchniach gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, są trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Wyposażone są w zgrane kolorystycznie uchwyty. Zgaszona i stonowana kolorystyka czynią z nich akcesoria uniwersalne, które wpasują się w każdą kuchnię niezależnie od jej stylu. Niezwykle trwałe, będą nam służyć przez lata. Czajniki pokryte są emalią, która posiada właściwości antybakteryjne. Wykonane ze stali węglowej, są odporne na działanie wysokich temperatur, co dodatkowo zwiększa ich trwałość w trakcie użytkowania. 

Wszystkie czajniki dostępne są w standardowej pojemności 2,2 litra. Nadają się do mycia ręcznego, dzięki czemu z łatwością utrzymamy je w czystości. 

Będą one idealnym prezentem dla każdego. Przypadną do gustu zwłaszcza minimalistom, ceniącym sobie nienarzucającą się elegancję. Ich klasyczny desing wpasuje się idealnie w każdą kuchnię i jej styl. Dzięki temu będą stanowiły uniwersalny i praktyczny podarunek, niezależnie od stylu, w jakim wykończona jest kuchnia obdarowanej osoby.

Wszystkie czajniki dostępne na naszej stronie posiadają dwuletnią gwarancję. W obszernej ofercie naszego sklepu, każdy wielbicieli sprzętów kuchennych znajdzie pozycję odpowiadającą jego preferencjom.  Odpowiednio dobrana do naszego gustu, będzie łączyła w sobie funkcjonalność i wysokie wrażenia estetyczne.