Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Tefal Patelnie

Tefal – patelnia z tradycją

Jeśli szukasz sprawdzonej marki artykułów i naczyń kuchennych, w której ofercie znajdują się wysokiej jakości patelnie – nie szukaj dalej. To właśnie u nas znajdziesz jedne z najlepszych dostępnych obecnie na rynku patelni firmy Tefal. Patelnie producent ten produkuje przeszło od lat 50. XX wieku i to właśnie on zaistniał w świecie jako pierwszy w historii producent patelni z powłoką zapobiegającą przywieraniu. Dziś nadal cieszy się taką samą, jak nie większą, popularnością, a wielu znamienitych szefów kuchni korzysta z asortymentu Tefala zarówno w pracy, jak i w domu. Dlaczego? Już tłumaczymy!

Dlaczego warto wybrać patelnie Tefal?

Co wyróżnia dobrą patelnię? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, wystarczy spojrzeć na plusy i minusy gotowania, pieczenia czy smażenia na głębokim tłuszczu. Nowoczesną oraz funkcjonalną patelnię rozpoznaje się po jej lekkości, poręczności i prostocie czyszczenia po zakończonym gotowaniu. Nic do niej nie przywiera, powłoka nie uwalnia szkodliwych toksyn, a potrawy pozostają naturalnie aromatyczne. I to właśnie gwarantują patelnie Tefala. Tworząc swoje topowe patelnie, Tefal korzysta z pomocy najlepszych szefów kuchni. Nawiązując współpracę, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających mistrzów kuchni takich jak Jamie Oliver czy Thomas Bühner.

Tefal – patelnie na każdą okazję

W ofercie naszego sklepu znajdziesz jedynie sztandarowe patelnie Tefal z powłoką Powerglide. Grube dno patelni oraz aluminiowy dysk umieszczony pomiędzy warstwami gwarantuje optymalną dystrybucję ciepła, a aktywny wskaźnik Thermo-Spot wskaże gotowość użycia. Do Twojej dyspozycji oddajemy nie tylko pojedyncze sztuki – patelnię głęboką, klasyczną 24 cm, 28 cm oraz patelnię naleśnikową – również komplety od Tefal. Patelnie te przystosowane są do kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, jednak poza indukcją. To idealny pomysł na prezent na parapetówkę, rocznicę, urodziny czy święta, a także zupełnie bez okazji.

Oryginalne patelnie Tefal w Nakrywamy.pl

Nie tylko świetni kucharze z całego świata polecają i osobiście korzystają z patelni Tefal. My także jesteśmy pod wrażeniem innowacyjności oraz prostoty użytkowania, które gwarantuje producent swoim wysokojakościowym asortymentem. To dlatego w naszej ofercie znajdziesz oryginalne patelnie Tefal – z serii Tefal Invissia, z dwuletnią gwarancją. Jeśli cenisz naczynia i akcesoria kuchenne za trwałość, a także ich nowoczesny design i szukasz czegoś w atrakcyjnej cenie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą, dostępną na naszej stronie.