Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Mayerhoff Garnki

Mayerhoff to producent garnków cechujących się wysoką jakością i interesującym wzornictwem. Produkty te odróżniają się na tle innych dostępnych na rynku i przynoszą użytkownikom satysfakcję z gotowania. Mayerhoff stawia na oryginalny, skandynawski design, który jest obecnie na topie. To jeden z niewielu takich produktów w polskiej ofercie.

Garnki Mayerhoff zdobywają swoją popularność przede wszystkim dzięki unikatowemu designowi. Stal pokryta emalią prezentuje się niezwykle elegancko i subtelnie. Świetnie wpisze się w stylistykę skandynawską, jednak doskonale sprawdzi się też we wnętrzach nowoczesnych, rustykalnych i klasycznych. Liczne możliwości zestawiania garnków gwarantują im sukces. Zestawy występują w kolorach takich, jak: biel, czerń i turkus. Nasycone barwy zostały przyozdobione dyskretnymi wzorami, co prezentuje się niesztampowo i przyciąga wzrok. Szklane pokrywki z czarnymi, wygodnymi uchwytami dopełniają tutaj całość. Garnki wdzięcznie się prezentują i dodają każdemu wnętrzu stylu i przytulnego charakteru.

Ośmioelementowe zestawy mają wszystkie niezbędne elementy: 2,3,4,5-litrowe garnki ze szklanymi pokrywkami pozwalają na szybkie i proste przygotowanie potraw. Użytkownik ma pewność zdrowego i bezpiecznego gotowania, dzięki gładkiej i szczelnej powłoce. Dodatkowo potrawy są przygotowywane szybko, a ich ciepło jest długo utrzymywane. Szklane pokrywy pozwalają na kontrolowanie potraw podczas gotowania, a odpowietrzniki w nich umieszczone ułatwiają pracę w kuchni. Uszy zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania. Brzegi wyprofilowano tak, aby skroplona woda nie skapywała. Znacznie zwiększa to wygodę gotowania. Idealne nie tylko do gotowania, lecz także do przechowywania produktów. Garnki mogą być myte w zmywarkach i przeznaczone są do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych, co sprawia, że są produktami niezwykle uniwersalnymi, które mogą posłużyć przez wiele lat.

Mayerhoff łączy najważniejsze cechy garnków kuchennych: funkcjonalność, atrakcyjną cenę oraz ciekawy design. Garnki są idealne zarówno do wyposażenia swojej kuchni i codziennego gotowania, jak i na prezent. Oryginalne wzornictwo i solidne wykonanie sprawią, że będzie to niezapomniany komplet garnków, który przy odpowiedniej konserwacji posłuży w kuchni przez wiele lat.