Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Berlinger Haus Garnki

Garnki BerlingerHouse to połączenie kilku najważniejszych cech: funkcjonalności, wysokiej jakości i nowoczesnego designu. To garnki, które świetnie się sprawdzają w kuchniach wielbicieli gotowania - tych mniej i bardziej zaawansowanych. Ten niemiecki producent stworzył kilka linii produktów dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników, a są one dostępne w nakrywamy.pl.

Garnki BerlingerHouse są skomponowane w kompletne zestawy umożliwiające gotowanie wielodaniowych posiłków. Różne pojemności ułatwiają organizację pracy, do dyspozycji są pojemności 1,2l, 1,7l, 2,5l, 4,1l, 6,1l. Wśród nich znaleźć można garnki z uszami, rondle i patelnie. Różne konfiguracje pozwalają na wybór najbardziej pasującego kompletu. Dodatkowo niektóre z zestawów zostały wyposażone w akcesoria kuchenne, takie jak: łyżka do makaronu, łopatka, chochelka czy podkładka. Pojedynczo sprzedawane są garnki specjalistyczne, np. do gotowania ryżu oraz makaronu. Naszych klientów zadowoli także gratis w postaci kompletu noży dołączonych do wielu z propozycji dostępnych w prezentowanej ofercie.

Zaletą garnków jest grube dno - doskonale gromadzące ciepło i utrzymujące je przez długi czas. Z garnkami BerlingerHouse nie ma więc problemu z przypalaniem oraz niedogotowaniem potraw. Uchwyty są wygodne, ergonomiczne i przystosowane do bezproblemowego przenoszenia. Dzięki silikonowym podkładkom nie nagrzewają się, więc jest to jeszcze łatwiejsze. Garnki przystosowane są do użycia we wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych. To produkty niezwykle uniwersalne i trwałe, mogą więc służyć przez wiele lat.

Równie ważny jest tutaj interesujący design. Garnki wykonane są w najlepszych materiałów, w tym ze stali nierdzewnej, szkła, kutego aluminium, marmuru. Dzięki temu prezentują się ekskluzywnie. Ciekawe zestawienia materiałów oraz niestandardowe kształty gałek sprawiają, że produkty są warte uwagi i spodobają się przede wszystkim miłośnikom nowoczesnego stylu. Warto również wspomnieć o ciekawej kolorystyce - poza standardowymi, stonowanymi barwami znaleźć tutaj można wyrazistą czerwień.

Zestawy znajdą zastosowanie w każdej kuchni. To niezwykle funkcjonalne garnki o atrakcyjnym designie. Są doskonałe na prezent - zróżnicowana stylistyka i liczne kompozycje garnków sprawiają, że produkty BerlingerHouse są dla każdego.