Ambition Silverstone

Ambition Silverstone - wysoka jakość i rozsądna cena

Linia Ambition Silverstone to kompletna seria wysokiej jakości naczyń kuchennych utrzymanych w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce. Wśród produktów Silverstone znajdują się różnych rozmiarów i pojemności garnki, rondle, patelnie oraz brytfanny przeznaczone do użytku na kuchenkach indukcyjnych, gazowych, ceramicznych i elektrycznych. Wszystkie z nich pokryte są unikalną powłoką Qualum Stone Edition, gwarantującą świetne właściwości nieprzywierające oraz dużą odporność na ścieranie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości aluminium, wszystkie cechują się także szybszym i równomiernym nagrzewaniem. 

Czym cechują się garnki Ambition Silverstone?

Oferowane przez nas garnki Ambition Silverstone łączą w sobie ponadprzeciętną jakość i rozsądną cenę. Cechują się dużą wytrzymałością mechaniczną, łatwym czyszczeniem i wyjątkowym, imitującym naturalny kamień wyglądem. Trwała powłoka nieprzywierająca Qualum skutecznie zapobiega przypaleniom i przywieraniu, nie ulega też szybkiej degradacji. Dzięki specjalnej konstrukcji dna garnki Silverstone znacznie lepiej przewodzą ciepło, co przy codziennym i intensywnym użytkowaniu przekłada się na oszczędność energii. Ergonomiczne rączki pokryte materiałem typu Soft Touch zapewniają z kolei pewny, wygodny i bezpieczny chwyt. 

Czym wyróżnia się linia Silverstone Ambition?

Najważniejszym wyróżnikiem, a w zasadzie cechą szczególną, linii produktów Silverstone Ambition jest nowoczesny i elegancki, inspirowany naturalnym kamieniem design. Równie ważną cechą jest wspomniana już, unikalna powłoka nieprzywierająca Qualum Basic Stone Edition, stworzona specjalnie na potrzeby tej kolekcji. Całość dopełnia oczywiście niepodważalna jakość oferowana przez producenta, czyli polską markę Ambition. Zarówno garnki, rondle, brytfanny, jak i patelnie Silverstone to trwałe, praktyczne i ciekawie wyglądające produkty, które świetnie sprawdzą się w Twojej kuchni. 

Zestawy Silverstrone, niezawodna jakość i unikalny design

Oprócz pojedynczych produktów z linii Silverstone, w naszym sklepie internetowym dostępne są także całe ich zestawy. Komplety patelni czy garnków z tej serii to świetne rozwiązanie dla osób kompletujących lub wymieniających wyposażenie kuchni. Jest to też dobry pomysł na prezent. Zakup kompletu nie tylko pozwala zaoszczędzić, ale zapewnia też wizualną spójność. Łączący w sobie nowoczesność i elegancki wygląd naturalnego kamienia design będzie świetnie prezentował się w każdej nowoczesnej kuchni. Wysoka jakość zapewni z kolei wieloletni komfort użytkowania.