Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Prestige

Garnki Gerlach Prestige to doskonała propozycja dla prawdziwych pasjonatów gotowania. Posiadając wysokojakościowe wyposażenie możemy mieć pewność, że przygotowywanie posiłków stanie się szybsze, łatwiejsze oraz tańsze. Proponowane garnki uznawane są za energooszczędne. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwiać nam codzienne życie. Sprawdzają się doskonale, jako wyposażenie domowej kuchni, a także obiektu gastronomicznego. Komplet garnków Gerlach Prestige to także świetna opcja na prezent. Są to produkty o luksusowych charakterze, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

W ofercie sklepu Nakrywamy.pl można znaleźć szeroki wybór produktów w okazyjnych cenach. Należy podkreślić, ze są to produkty w pełni oryginalne, które posiadają niezbędne certyfikaty. Są one objęte pełnym okresem gwarancyjnym. Regularne akcje promocyjne sprawiają, że garnki Gerlach Prestige można zakupić jeszcze taniej.

Proponowane produkty zostały w całości wykonane z materiałów, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Każdy, nawet najmniejszy detal został starannie dopracowany. To właśnie dlatego garnki, patelnie, a także akcesoria tej marki są tak solidne. Jest to zakup na długie lata. Wystarczy jedynie stosować się do zaleceń producenta (dotyczących m.in. temperatury pracy), aby produkty pozostały w nienaruszonym stanie. Większość garnków z serii Gerlach Prestige posiada wewnętrzną skalę do omierzania płynów. Jest to sporym ułatwieniem podczas przygotowywania posiłków. 

Na specjalną uwagę zasługują ergonomiczne rączki i uchwyty. Dzięki nim przenoszenie naczyń nie stanowi żadnego problemu. Nie musimy martwić się o to, że naczynie wypadnie nam z rąk. Warto wspomnieć, że tworzywo nie nagrzewa się, co zmniejsza ryzyko przypadkowego oparzenia. Produkty z serii Gerlach Prestige są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek (w tym indukcyjnych).