Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Ambition Loremis

Garnki Loremis zostały stworzone z myślą o jak największej funkcjonalności. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej o oznaczeniu 18/0. Garnki posiadają grube i solidne dno. Ścianki garnków Loremis mają 0,5 mm grubości. To oznacza, że własciwości grzewcze są bardzo wysokim poziomie. Materiał z którego zostały stworzone garnki posiada równomierną dystrybucje ciepła. Nagrzewanie staje się o wiele szybsze, co oznacza oszczędność zarówno czasu, jak i energii potrzebnej do podgrzania wody, czy ugotowania ulubionej potrawy.

Na ściankach każdego z garnków zostały umieszczone czytelne oznakowania litrażu, co pozwoli na wygodne odmierzanie, bez konieczności używania dodatkowych miarek. Uchwyty garnków Loremis zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Pokrywki szklane wyposażone w odpowietrzniki pary, aby zachować smak potraw i nie doprowadzić do rozgotowania.
Garnki w trakcie ich użytkowania powinny być praktyczne. Powierzchnia garnków Loremis została stworzona tak, by utrzymanie ich w należytej czystości. Mycie po kazdym użyciu będzie szybkie i proste.