Podobne

Ambition Taurus

Taurus to jedna z najbardziej rozpoznawalnej linii marki Ambition w kategorii garnki i patelnie. Popularność zyskała dzięki swojej jakości wykonania. Każdy z Nas ceni sobie produkty, które są trwałe i solidne, a funkcjonale wykorzystanie w kuchni sprawi, że gotowanie czy smażenie będzie jeszcze bardziej przyjemne. Dodatkowo dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki smażenie potraw będzie możliwe bez dodawania dużych ilości oleju, bowiem nie będą one przywierały. 


Patelnie wykonane zostały z odlewanego aluminium, które jest świetnym przwodnikiem ciepła. Mało tego, wysokie temperatury nie sprawią, że będą się deformować, dzięki temu ich użytkowanie jest możliwie przez na prawdę długie lata. Nowoczesny design sprawdzi się w każdej kuchni. Patelnie Taurus zostały stworzone z myślą o wszystkich tych, dla których gotowanie to coś więcej. Nadają się nie tylko do użytku domowego, ale również dla profesjonalnych gastronomii, gdzie trwałość i solidne wykonanie jest bardzo pożądane. Do patelni zastosowano licencjonowaną powłokę najwyższej jakości o nazwie Teflon Platinum Plus.


Powłoka Teflon Platinum Plus - właściwości i zalety
To powłoka, która charakteryzuję się bardzo dużą wytrzymałością na zarysowania, a smażone potrawy nie przywierają do powierzchni. Dzięki temu nie musisz już używać dużych ilości oleju, a przygotowanie potraw będzie zdrowe i szybkie. Powłoka Platinum Plus jest kilkukrotnie bardziej odporna od innych powłok marki Teflon. Dlaczego? Pozwala ona na używanie metalowych łopatek bez ryzyka uszkodzenia powierzchni! Wiadomo jednak, że najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z łopatek drewnianych, lub silikonowych, które lepiej sprawują się podczas smażenia, mieszania potrawy, czy też odwracania na drugą stronę.
 

1. Powłoka podkładowa
- warstwa podkładowa z minerałami 

2. Powłoka wewnętrzna
-  specjalna wzmocniona warstwa

3. Powłoka zewnętrzna
- Teflon kryjącyPowłoka Platinum Plus składa się z trzech warstw. Warstwa podkładowa zawiera w sobie najtwardsze minerały tworzące powłoką mocną odporną na wszelkiego rodzaju zarysowania. Liczne testy wykazały, że powłoka nie reaguje negatywnie z jedzeniem, dlatego jest bezpieczna dla zdrowia. Nie posiada w sobie niebezpiecznych związków szkodliwych dla zdrowia takich jak PFOA, kadm, czy ołów. Masz pewność, że to profesjonalny produkt wykonany z dbałością i starannością, w pełni funkcjonalny i bezpieczny dla Ciebie i Twoich bliskich.Dlaczego warto wybrać produkty z lini Ambition Taurus?
- energooszczędnie, ponieważ nagrzewanie trwa dosłownie chwilę
- nieprzywierająca, licencjonowana powłoka Teflon Platinum Plus
- bardzo odporne na zarysowania
- możliwość używania metalowych łopatek bez ryzyka poważnego uszkodzenia powierzchni
- przystosowane do każdego rodzaju kuchenek, w tym indukcyjnych
- powłoka neutralna w kontakcie z żywnością, potwierdzone testami
- nie zawiera szkodliwych związków PFOA, kadm, czy ołów

Patelnia grillowa Ambition Taurus wyróżniona!
Nie często zdarza się by produkty użytku domowego
zyskują tak dużą popularność i uznanie wśród klientów
i ludzi z branży.

Patelnia grillowa Taurus zdobyła nagrodę
w plebiscycie Świata kobiety 2017!