Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Passion

Patelnie Gerlach Passion to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla miłośników gotowania. Są to produkty nie tylko praktyczne oraz wytrzymałe, ale również ekonomiczne w zakupie. Nie musimy posiadać dużego budżetu, aby wyposażyć kuchnię w profesjonalne naczynia oraz akcesoria. Komplet wysokiej klasy patelni będzie również odpowiedni na prezent. W sklepie internetowym Nakrywamy.pl można znaleźć wyłącznie oryginalne produkty tej kultowej marki, które dostępne są w okazyjnie niskich cenach. Zróżnicowany asortyment sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Należy również wspomnieć, że systematycznie przeprowadzamy promocje, dzięki którym zakupy będą jeszcze tańsze.

Niezawodne patelnie Gerlach Passion zostały wykonane z ponadprzeciętnie trwałego aluminium. Są one pokryte ceramiczną powłoką, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, czy też zarysowania. Warto również wspomnieć, że posiada ona doskonałe właściwości. Smażone potrawy nie będą przywierać do powierzchni patelni, co znacząco zwiększa komfort gotowania. Wielkim plusem jest to, że patelnie Gerlach Passion zapewniają zdrowe gotowanie. Dzięki nim nie musi wykorzystywać dużej ilości tłuszczu. Opisywana powłoka zapewnia również szybkie i bezproblemowe czyszczenie. 

Patelnie Gerlach Passion są wolne od szkodliwych związków. Zostały one wyposażone w innowacyjny aluminiowy dysk, który odpowiada za równomierne rozprowadzanie ciepła. Trzeba wspomnieć, że są to produkty o ponadprzeciętnej wytrzymałości, które posłużą przez długie lata. Oferowane patelnie zachwycają również swoim prostym, a zarazem nowoczesnym wzornictwem. Na uwagę zasługuje także rękojeść pokryta antypoślizgową powłoką. Zmniejsza ona ryzyko tego, że patelnia wyślizgnie się z dłoni podczas gotowania. Uchwyt nie nagrzewa się, co stanowi sporą zaletę.