Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Ambition Premium

Nowoczesne garnki z linii Premium za sprawą niecodziennego kształu uchywtów oraz prostych kształtów stały się bardzo popularne wśród użytkowników w całej Polsce. Jakość to główna zaleta garnków Premium, ale nie jedyna. Trzy warstwy z których zostały stworzone sprawia, że jest to najwyśza półka. Zasotosowanie najnowszych technologii z wykorzystaniem stali nierdzewnej oraz aluminium sprawia, że te garnki nie tylko wyrózniają się swoją funkcjonalnością ale również wyglądem.

Jakie to funkcjonalności?
Szybka i równomierna dystrybucja ciepła. To jedna z głównych pożądanych cech, które musi zapewniać produkt najwyśzej jakości. Rozprestrzenianie się ciepła w całym garnku odbywa sie ekspresowo, a to wszystko za sprawą specjalnie wykonanych gładkich ścianek oraz dna, które zapobiega przywieraniu potraw. Aluminium jako jedno z trzech warstw, które zostało umieszczone pomiedzy dwoma warstawami stali sprawi, że ciepło nie będzie rozchodzić sie tylko po dnie, ale również po całej powierzchni garnka od dołu do niemalże samej góry. Dodatkowo wewnątrz wykorzystano stal nierdzewną najwyższej jakości oznaczone symbolem 18/10. Stal ta nie wchodzi w żadną interakcję z jedzeniem, a dzięki wysokiemu wypolerowaniu powierzchni brud oraz mikroorganizmy nie będą miały mozliwość wniknięcia.
Warstwa zewnetrzna to stal nierdzewna ferromagnetyczna, dzięki której garnki Ambition Premium można wykorzystywać na kuchenkach z indukcją.

Garnki zostały wyposażone w wewnętrzne oznakowanie. Od teraz odmierzanie nie będzie stanowiło już żadnego problemu, a korzystanie wreszcie będzie wygodne, przyjemne i funkcjonalne. Dodatkowo nalezy pamiętać, że garnki można uzywać w piekarniku (bez pokrywek) w temperaturze do 180'C. 

Linia Ambition Premium została stworzona z myślą o najbardziej wymagajacych klientach dlatego zostały objęte aż 10 letnią gwarancją producenta.