• z 2
  • z 2

Gerlach Granitex

Patelnie z serii Gerlach Granitex to ekskluzywne modele, które usatysfakcjonują prawdziwych pasjonatów gotowania. Zostały one wykonane z starannie wyselekcjonowanych tworzyw, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania, a także doskonałe parametry naczyń. Wszystko to sprawia, że codzienne gotowanie stanie się wyłącznie przyjemnością. W sklepie Nakrywamy.pl można znaleźć szeroki wybór produktów, które dostępne są w wyjątkowo korzystnych cenach. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają wysoką wytrzymałość oraz uniwersalność. Patelnie Gerlach Granitex zostały przystosowane do każdego typu kuchenki - gazowej, elektrycznej, ceramicznej, czy też indukcyjnej. Ułatwia to wybór odpowiedniego produktu. Ponadto taka patelnia będzie odpowiednia na prezent. 

Produkty z serii Gerlach Granitex prezentują się wyjątkowo luksusowo. Powłoka wewnętrzna została wykonana z materiałów, które na pierwszy rzut oka przypominają granit. Eleganckie i ponadczasowe wzornictwo usatysfakcjonuje osoby, które zwracają uwagę na najmniejszy detal. Należy podkreślić, że powłoka ILAG Granitec jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Nie posiada ona żadnych toksycznych związków. Dodatkowym plusem jest fakt, że smażone potrawy nie przywierają do jej powierzchni. Jest to sporym ułatwieniem nie tylko podczas gotowanie. Czyszczenie patelni również będzie przebiegać o wiele sprawniej.

Patelnie Gerlach Granitex umożliwiają smażenie z małą ilością tłuszczu. Na specjalną uwagę zasługuje ergonomiczna rękojeść, dzięki której unikniemy wielu niebezpiecznych sytuacji. Jest ona pokryta powłoką, która chroni przed wyślizgnięciem się naczynia z dłoni. Patelnie z opisywanej serii są również wytrzymałe i odporne na uszkodzenia oraz zarysowania. Doskonale znoszą nawet bardzo wysokie temperatury, co znacząco zwiększa zakres zastosowań.