Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Contrast Classic Mat / ILAG ceramiczna

Patelnie Gerlach Contrast Classic Mat / ILAG ceramiczna to połączenie wysokiej trwałości oraz ekonomicznej ceny. Jest to najlepsza opcja dla osób, które chcą wyposażyć swoją kuchnię w naczynia, które posłużą przez wiele sezonów. Patelnie tej kultowej marki gwarantują najwyższy komfort i swobodę eksploatacji. Dzięki nim gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością.

W sklepie online Nakrywamy.pl  można znaleźć oryginalne produkty z opisywanej serii. Zapewniamy nie tylko zróżnicowany asortyment, ale również korzystne ceny zakupu. Jesteśmy przekonani, że każdy wybierze coś odpowiedniego do swoich potrzeb. Szczególną uwagę warto zwrócić na komplety - to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli poszukujemy pomysłu na praktyczny prezent np. z okazji przeprowadzki do nowego domu, czy też ślubu.

Patelnia Gerlach Contrast Classic Mat / ILAG ceramiczna to certyfikowane tworzywa, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. W ich składzie nie znajdziemy żadnych toksycznych związków, dzięki czemu są to naczynia w pełni bezpieczne dla zdrowia. Sprawdzą się one niezależnie od tego, jaką kuchenkę posiadamy (gazową, elektryczną, ceramiczną, indukcyjną). Warto również wspomnieć, że opisywane patelnie zostały wyposażone w powłokę  ILAG Ceralon. To właśnie dzięki niej smażone potrawy nie będą przywierać.

Każda patelnia Gerlach Contrast Classic Mat / ILAG ceramiczna została wykonana z dbałością o najmniejszy detal. Eleganckie i ponadczasowe wzornictwo usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Warto również wspomnieć, że oferowane naczynia posiadają rączki pokryty antypoślizgową powłoką. Dzięki nim nie musimy obawiać się, że patelnia wyślizgnie się z dłoni podczas gotowania. Dodatkowym plusem jest fakt, że tworzywo rękojeści nie nagrzewa się podczas gotowania, a więc nie musimy obawiać się oparzeń.