Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Ambition Loremis Plus

Poszukujesz nowoczesnych garnków o prostym kształcie? Garnki Ambition Loremis Plus to idealny wybór dla Ciebie. Elegancja w najwyższym wydaniu  Zostały wykonane z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/0. Garnki te cechują się wkończeniem na wysoki połysk z niezwykłą starannością wykonania. 

Kolejną bardzo ważną cechą dla każdego użytkownika garnków jest ich funkcjonalość, oraz praktyczne korzystanie w kazdej kuchni. Trój warstwowe dno zapewnia równomierną i szybką dystrybucję ciepła. Nie musisz już czekać w nieskońćzoność w oczekiwaniu na zagotowanie się wody, lub podgrzanie potrawy. Ponadto, równie ważnym elementem prócz szybkiego nagrzewania jest utrzymywanie ciepła. te wszystkie cechy zapewniają garnki Loremis Plus marki Ambition.

Uchwyty zostały wykonane ze stali nierdzewnej zachowując spójność ze stylem wykonania garnków Loremis Plus. Dodatkowo nie musisz martwić się o to w jaki sposób odmierzyć ilość wody w garnku, lub robić to za pomocą dodatkowiej miarki. Garnki Loremis Plus zstały wyposażone w wewnętrzne oznaczenie pojemności. Od teraz odmierzanie będzie proste, praktyczne i niezwykłe łatwe.
Pokrywki zostały stworzone z hartowanego szkła o grubości 4mm, z odpowietrznikiem na parę