Podobne

Gerlach Harmony Classic Połysk / ILAG ceramiczna

Patelnia Gerlach Harmony Classic Połysk / ILAG ceramiczna to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli poszukujemy naczynia wysokojakościowego, a zarazem niedrogiego. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejszy szczegół. Producent zadbał o to, aby patelnie z tej serii były nie tylko wytrzymałe, ale również atrakcyjne pod względem wizualnym.

Sklep internetowy Nakrywamy.pl to gwarancja zróżnicowanego asortymentu oraz korzystnych cen. Patelnie z opisywanej serii są wyjątkowo praktyczne - sprawdzą się w przypadku kuchni gazowej, elektrycznej, ceramicznej, czy też indukcyjnej. Bez obaw możemy wręczyć je w prezencie. Na specjalną uwagę zasługują eleganckie komplety patelni, które przydadzą się w każdym domu.

Patelnia Gerlach Harmony Classic Połysk / ILAG ceramiczna przetrwa w nienaruszonym stanie przez długi czas. Powłoka Ceralon Non-Stick Ceramic zapobiega przywieraniu potraw podczas smażenia. Warto również wspomnieć, że wszystkie produkty w tej serii posiadają wbudowany dysk aluminiowy. Znajduje się na spodzie patelni. Jego głównym zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła. Znacząco ułatwia to proces przygotowywania posiłków. Nie musimy obawiać się, że smażone produkty będą przypalone lub niedostatecznie podgrzane. 

Każda patelnia Gerlach Harmony Classic Połysk / ILAG ceramiczna została wykonana z certyfikowanych tworzyw, które wolne są od toksycznych związków. Nie musimy więc obawiać się wydzielania trujących substancji podczas wysokich temperatur. Naczynia tej marki gwarantują zdrowie i bezpieczne gotowanie. Należy także wspomnieć, że są one wyjątkowo wytrzymałe. Powłoka zewnętrzna przez wiele sezonów prezentuje się zupełnie jak nowa. Powłoka wewnętrzna posiada dodatkowe wzmocnienie, co zwiększa jaj żywotność oraz odporność na uszkodzenia.