Podobne

Gerlach Viva

Gerlach Viva to garnki o subtelnym, a zarazem nowoczesnym designie. Wyróżniają się one ponadprzeciętną wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Ich wysoka trwałość sprawia, że niezawodnie posłużą przez długie lata. Warto wspomnieć, że są to naczynia dość uniwersalne, które współpracują z każdym typem kuchenki. W sklepie internetowym Nakrywamy.pl można znaleźć oryginalnej produkty z serii Gerlach Viva. Posiadają one wszystkie niezbędne certyfikaty, a także pełną gwarancję producencką. Należy dodać, że ceny są niezwykle korzystne, a dodatkowo regularnie przeprowadzane są akcje promocyjne. 


Gerlach Viva to garnki, które zachwycają już na pierwszy rzut oka. Modernistyczne wzornictwo wydaje się być doskonałym wyborem do współczesnej kuchni. Jest to świetne rozwiązanie nie tylko dla osób prywatnych, ale również lokali gastronomicznych. To również prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy sprawić komuś praktyczny prezent. 

Proponowane garnki Gerlach Viva występują w wielu kompletach. Szczególną uwagę warto zwrócić na zestaw złożony z czterech garnków i pokrywek, trzech patelni, a także 7-litrowego garnka z pokrywą. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie produkty z tej serii zostały wykonane z stali nierdzewnej 18/10. To właśnie dlatego świetnie znoszą one wysokie temperatury. Ponadto są one odporne na zarysowania oraz korozję. 

Przez długie lata zachowują pierwotną formę. Pokrywki wykonywane są z hartowanego szkła, dzięki czemu nie musimy martwić się o ich stłuczenie. Nawet przypadkowy upadek nie spowoduje zniszczenia produktu. Plusem jest to, że garnki Gerlach Viva mogą być myte w zmywarce. Znacząco przyspieszy to wykonywanie codziennych obowiązków. Naczynia mogą być stosowane w piekarniku - pamiętajmy jednak o tym, aby nie przekraczać dopuszczalnej temperatury, gdyż mogłoby to spowodować odbarwienie tworzywa.